Friedrich Lederwaren šperkovnice Owlivia 20095 9

• Krasny
    • luxusny
    • priatelke sa paci
    • sovicky

Priatelke som chcel venovat sperkovnicku, lebo ziadnu nema a vsetko schovava v jednej preplnenej plastovej krabicke. Treba podotknut, ze tato sperkovnicka mi pride urcena skor pre vzacnejsie sperky, ako pre obycajnu bizuteriu, lebo tej byva vela a vsetka sa tam pravdepodobne neda. Na bizuteriu existuju vacsie organizery, napr. prakticky velky na vesiak - tiez som ho na amirashop videl.

Sperkovnicka bola zabalena v luxusnej krabicke, co vyvodi uz hned prvy dojem, ze vo vnutri je nieco vzacne. Pre milovnika soviciek (ako moja) to bolo krasne prekvapenie a velmi sa jej paci. Vnutri boli pribalene este 2 male vankusiky na nausnice, a nieco na cistenie sperkov. Sperkovnicka vo vnutri posobi prepracovane a nie lacno. Na inom portali som nasiel poznamku, ze sa utrhaju uska na suflickoch, no podla mna su dost kvalitne prisite.

Perfektny darcek kazdemu dospievajucemu dievcatu, alebo aj dospelej osobe, ktora sa stale tesi aj z malickosti, ako...farebna sovicka...

• , zakoupeno v OK-Šperky

Určení
pro ženy
Rozměr
150 x 140 x 120 mm

Dětská šperkovnice Friedrich Lederwaren Owlivia 20095-9.

Šperkovnice Friedrich Lederwaren pochází od německého výrobce s tradicí již od roku 1983. V sortimentu značky naleznete luxusní šperkovnice a kazety na hodinky, které vynikají originálním zpracováním, kvalitou použitých materiálů a tradičním designem. Na výrobu šperkovnic používá Friedrich Lederwaren syntetické materiály, dřevo a kůži. Široká nabídka zaručuje, že si vybere opravdu každý.

Šperkovnice Owlivia 20095-9 je vyrobena z kvalitního plátna v kombinaci šedé a růžové barvy se vzorem sovy.

Šperkovnice má tři patra pro uložení šperků a praktické zrcátko na víku.

Zapínání na patent.

Šperkovnice Friedrich Lederwaren jsou zárukou kvality.

• , zakoupeno v Amirashop

• Krasny