Troli moderní šperkovnice s 9 zásuvkami B42

Bílá šperkovnice vyrobena z ekologického MDF materiálu, je nejen krásná na první pohled, ale také příjemná na dotek (povrch z umělé kůže).  Rozměry šperkovnice činí 34,2 x 27 x...
1 900 Kč

bílé
Využití
na šperky

• , zakoupeno v Vivantis.cz

Šperkovnice je naprosto BOŽÍ !!! Opravdu musím pochválit jak kvalitu zpracování tak i vychytané uspořádání šuplíků od úzkého na prstýnky úplně nahoře až po široký na hodinky nebo náramky úplně dole… vešlo se mi vše co jsem potřebovala a mám velikou radost, není nad to mít veškeré šperky krásně a přehledně uspořádané! Sen každé ženy Vřele doporučuji !!!!!

spokojenost

• , zakoupeno v Amirashop

Velká šperkovnice je pro mě úžasná. Vše může být přehledně rozloženo. Navíc se mi barevně hodí víc než předešlá. Velká spokojenost.

Materiál
Barva
bílé
Využití
na šperky

Rozměry šperkovnice činí 34,2 x 27 x 20 cm. Je vyrobena z MDF, dřeva, umělé kůže a interiér zdobí elegantní hebký šedý samet.

Je dostatečně velká na uchování vašich pokladů, ať již šperků, hodinek nebo třeba mincí. Uchovejte své šperky přehledně a v bezpečí.

• , zakoupeno v Vivantis.cz

spokojenost

• , zakoupeno v Amirashop

• Šperkovnice je velká
    • Příjemný sametový povrch uvnitř šuplíků

Šuplíčky jsou nízké